Úvaha

2. února 2016 v 21:56 | W.T.9019
Níže předkládám své skromné zamyšlení na projektem ARBOLET...ARBOLET

V mé krátké úvaze se pokusím najít odpovědi na dvě klíčové otázky týkající se projektu ARBOLET. První otázka je, vize a cíl výše zmíněného projektu a druhá otázka se týká odhadnutí vývoje tohoto projektu v budoucnosti a jeho postavení vůči korporacím v globalizovaném světě.Vizí ARBOLETU je možnost zhodnocení státem regulované měny na arbitrážních trzích, což se děje pomocí kryptografické měny → nejčastěji Bitcoin, ale je možná i jiná digitální měna. Cílem je zbavit občana novodobé formy nevolnictví, které je reprezentované výše zmíněnými systémy v globálním rozsahu. Projekt ARBOLET chápu jako prostředek k získání pomalu mizející svobody jednotlivce v této době, plné šmírování a ukládání informací do ohromných datacenter. Svobody, která mizí pod nátlakem jednotlivých států a globálních korporací, které se snaží ze samostatně myslícího člověka udělat jen unifikovaný nástroj sloužící potřebám a zájmům pár vyvolených. Projekt ARBOLET nemá jen čistě ekonomický rozměr, ale právě i duchovně-filosofický, reprezentovaný idejou záchrany individuality a osobní svobody v dnešní době, jenž se promítá a naléhavě upozorňuje skrze ekonomiku, protože s financemi se každý potýkáme dnes a denně.Vývoj ARBOLETu lze předpokládat dvěma směry, prvním směrem může být, že dřív nebo později v brzké budoucnosti bude zastaven sílícím tlakem ze stran nadnárodních korporací a politiky všeho druhu v čele majitelů největších masmédií, kteří se budou snažit zničit veškeré stopy po individuálním rozhodování jednotlivce, druhým směrem může být a já pevně doufám, že se tak stane, silnější pozice tohoto projektu a schopnost tavit společenské mínění v pozitivní směr. Neboť lidská individualita a nezávislost je základem vyspělé demokratické společnosti a jak jinak toho dosáhnout nenásilnou formou? Moje zkušenost s tímto projektem je, po počáteční skepsi zcela spokojená. Po ekonomické stránce splňuje i druhý duchovně-filozofický rozměr, kterého si neskutečně cením. A v poslední řadě, komunikace s podporou je absolutně špičková!Kostky jsou vrženy!

Caesar
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 kvetoslav kvetoslav | E-mail | 4. února 2016 v 11:52 | Reagovat

Souhlasím s touto úvahou o ARBOLETu. Očerňovaní této společnosti už začalo... .
Já však věřím, že to ustojí.
Je potřeba změny, protože to, co se děje u nás, ale i ve světě je prostě neúnosné.

2 Pavel D. Pavel D. | 4. února 2016 v 15:48 | Reagovat

Jaké očerňování? Nevím proč něco očerňovat.

3 blekii blekii | Web | 6. února 2016 v 19:11 | Reagovat

Úvaha je logická analýza, protože se opravdu neví jak to celé dopadne..ale rebelové už se projevili a proto si myslím, že to nekončí a neskončí...a nezapomeňte, pokud my, podporovatelé ze strachu skončíme, skončí i mnoho dalších skvělých nápadů

4 Jirka Jirka | 2. dubna 2016 v 12:23 | Reagovat

To co nabízí Arbolet.cz, není nic mimořádného. Obecně hledej na internetu HYIP projekty. Existují i monitory, kde můžeš získat informace zda je to scam či ne. Co je tedy Arbolet! Samozřejmě že se jedná o Ponziho systém v čechách známý pod názvem letadlo. Obecně si myslím, že ti páni z Arboletu kteří nabízí až 12,5% měsíčně. Žádný vlastní mining systém neprovozují. Řekl bych, že nejspíš využívají např. Avabitcoin který funguje už více než 1 rok a nabízí v první urovni 0,15% za hodinu, tedy 3,6% denně. (Výběry jsem si sám ověříl) A světe div se zatím to funguje. Tedy jak už jsem řekl "zatím". No v každým případě to co ti dá Arbolet.cz za měsíc, tak Avabitcoin za týden a vůbec tě nenutí abys s bitcoiny obchodoval na localbitcon.com s nimi osobně. (AnonymCZE je totiáž jejich trader na localbitcoins.com)

No chceš-li si Avabitcoin vyzkoušet osobně i s minimálním vkladem tak prosím tady https://www.avabitcoin.com/r/8257376

Ahoj

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama